Добова оренда квартир в Полтава

2 пропозицій

Полтава
Полтава - край місць рідкісної краси , унікальнихісторичних пам\'яток , білих маєтків і прекрасних дівчат. Десь суєта , пробки ,стреси , а в Полтаві інший темп життя. Люди йдуть вулицями без поспіху , водіїввічливі і навіть у черзі очікують без роздратування . Привітне місто Полтава !Приїжджайте сюди на уїк -енд.
Перш ніж відправитися до Полтави , рекомендуємо знятиквартиру щодобово. Це не тільки набагато дешевше і зручніше , ніж проживання вготелі , але і дозволить вам знайти найбільш вигідне місце . Дивіться веськаталог добових квартир на  allflat.com.ua
На Полтавщині не тільки красиво , але і смачно. Полтавськемасло , борщ полтавський з галушками , лежні , пироги із засмажкою , а такожзнамениті полтавські вареники ! Тут що ні сім\'я , то свої фірмові рецепти.Неодмінно спробуйте полтавську кухню в численних ресторанчиках чи приготуйте самі.Адже якщо зняти квартиру щодобово у господарів , ви отримаєте не тільки затишнежитло , але і кухню із необхідним начинням , побутовою технікою та полтавськийринок найсвіжіших продуктів поруч.
У Центрі Полтави Корпусний парк акуратною круглої форми ,від якого променями розходяться вулиці . Навесні він потопає в квітах , авзимку вечірня Полтава разюча у світлі декоративних ліхтарів і срібних відморозу снігових полотен. Білосніжні стіни Успенського собору різко контрастуютьна  фоні блакитного неба , золоті хрестина куполах божественно виблискують .
У двох кроках - красивий парк з фонтаном і садиба ІванаКотляревского.
 Возродитель і , та що там , засновник українськоїлітератури , автор іронічної поеми оригінального жанру « Енеїда » і «НаталкиПолтавки ». Безсумнівно , письменник був дуже цікавою особистістю з рідкіснимпочуттям гумору. Його музей в українській хаті під солом\'яною стріхою , зквітучими мальвами - зразок полтавської  етніки . Садиба являє собою дуже невеликутериторію з декількома одноповерховими будівлями , клумбами за тином іфруктовим садом.
Але в цьому історичному районі розташовані комфортабельніквартири щодобово . Зняти житло дуже просто , всі фотографії реальні.  Приємний вигляд з вікна зробить ваше подорожприємніше.
Неподалік несподіваний пам\'ятник полтавській галушці увеличезній мисці і з такою ж величезною ложкою. Обов\'язково спробуйтеполтавських галушок ! Відразу за нею - сторожова вежа фортеці полтавської . Хочі не справжня , а відновлена ​​за описами , виглядає ефектно.
Здійснити паломництво в Храм Віри , Надії і Любові сталочастою причиною приїзду до Полтави романтичних панночок з усієї України і нетільки. Храм знаходиться в центрі міста. Він зовсім молодий - споруджений в2002 році за ініціативою жіночої християнської общини . Помолитися просокровенне сюди приходять безліч людей.
Біла альтанка - одне з найзнаменитіших місць в Полтаві.Панорамний вид дух захоплює! А ще Ворскла . Скільки легенд із нею пов\'язано !Кажуть , що Катерина II  переправляючись  через річку , впустила у воду монокль . «Злодій скла ! » , - Пожартувала імператриця . Але насправді ще князь ІгорСвятославович , називав річку Ворсклою , коли йшов на половців.
Мабуть , і одного дня замало , щоб вивчити Полтаву. Чоготільки коштує культова Диканька ! Знайдіть житло зручніше на allflat.com.ua  і насолоджуйтеся « українськими Афінами ».Щоб недорого зняти квартиру щодобово в хорошому районі , вивчіть пропозиції в Леваді. Не дивлячись на те , що Полтава місто порівняно маленький , зняти квартиру щодобово тут можна і дуже елітну . В центріпропонують зняти щодобово  апартаменти-преміум ,  пентхауси  з розкішними меблями і вишуканим ремонтом.Навіть найвибагливіші гості міста залишаться задоволені!